Главная / Путешественнику на заметку / Советы туристу / Гадання на пальцях і лініях рук

Гадання на пальцях і лініях рук


23.09.2016 13:29 132

Знаючі люди, щоби розповісти про майбутнє, заглядають на лінії, що викарбувані на долонях. Ми ж використаємо менш містичний спосіб і розповімо про думку психологів на цю тему. Кажуть, що форма та обраний жінкою художній манікюр можуть сказати про характер чимало. На сайті www.vanille.rv.ua можна знайти вдосталь зразків для вивчення.

Квадратні нігті вказують на певну закритість. Психологи вважають, що власниці таких нігтів мають звичку приховувати власні емоції та почуття. Крім того, їх важко обдурити, адже жінки з квадратними нігтями не довіряють словам. Крім того, вони найчастіше є сильними особистостями. Що тут сказати? Зичимо усім жінкам, не зважаючи на форму нігтів, дивитись не на слова, а на вчинки і бути сильнішими від життєвих обставин.

Психологи кажуть, що яскравий і агресивний художній манікюр на квадратних нігтях – ознака того, що їх власниця ніколи не пробачає помилок. Натомість френч видає у жінці натуру, жадну до експериментів.

Жінки, що при нарощуванні обирають форму лопатки, визнані прагматичними, а у поєднанні з художнім розписом яскравого кольору – такими, що досягають власних цілей попри все. Оригінальний художній манікюр на нігтях такої форми, пастельні відтінки та прикраси на нігтях виказують жінку, яка ідеально пасує до спокійного сімейного життя. Натомість такі жінки програють у питанні сексуальності та пристрасності.

Французький манікюр на нігтях у формі лопатки вказує на неабияку цілеспрямованість власниці.

Найсміливіша експериментатор – це жінка з прямокутними нігтями. У салонах краси спостерігають, що власниці прямокутних нігтів, що обирають художній розпис у червоній гаммі, є чутливими та делікатними особами, що потребують опіки та сильного плеча.

Узагалі, чим спокійніший колір, тим впевненіша жінка – вважають психологи.

А от жінки з гострими нігтиками – гострі й на язик і мають чудове почуття гумору. Вони часто фантазують, і неймовірно артистичні, проте мінливі у настроях і траєкторіях дій. Така жінка, зазначають фахівці, може часто змінювати свою думку і рішення останньої миті. Посилює ці риси потяг до френчу на нігтях. Художній розпис у стриманій гаммі для такої жінки – ознака двоїстості натури.

І зрештою, невеличкий секрет для чоловіків: якщо шукаєте собі надійну супутницю життя, ніжну матір для ваших дітей та гостинну господиню – обирайте власницю закруглених нігтиків. Френч на таких нігтях – символ витонченості.

У салоні Vanille модна виконати манікюр, обравши будь-яку форму нігтів, що припаде вам до душі і найбільше пасуватиме до вашого характеру.

 


Манікюр , Манікюр Гель Лаком , Нарощення Нігтів , Парафінотерапія Для Рук , Педикюр , Розпис Нігтів , Салон Краси , Художній Манікюр

«Гадання на пальцях і лініях рук» - Похожие страницы


Нет записей


Комментарии отсутствуют
Добавление комментариев доступно только зарегистрированным пользователям